„Kruojos“ rezervas užsitikrino A lygos dublerių čempionato titulą!

Likus vienam turui iki A lygos dublerių pirmenybių sezono pabaigos Pakruojo „Kruojos“ artimiausias užsitikrino pirmenybių nugalėtojų medalius. 17-ojo turo rungtynėse „Kruoja“ rezultatu 2:0 įrodė savo pranašumą prieš „Trakus“ ir tapo nebepavejama.

Pirmaisiais smuikais pergalingame mače grojo Tautvydas Eliošius ir Donatas Strockis. Vidurio saugas šeimininkus į priekį išvedė 40-ąją minutę, o gynėjas D.Strockis pergalę įtvirtino 62-ąją minutę. Daugiau progų sukūrę Aido Dambrausko auklėtiniai iki pat dvikovos pabaigos užtikrintai kontroliavo situaciją aikštėje ir galėjo džiaugtis.

Po 17 turų „Kruojos“ rezervas turi 42 taškus ir „Trakus“ lenkia aštuoniais taškais. Iki pirmenybių finišo liko vos turas ir pakruojiečiai gali didžiuotis užsitikrinę nugalėtojų titulą. Įdomu tai, jog artėjančiame sezone dublerių čempionato veikiausiai nebus, tad šis triumfas – istorinis.

„Kruoja“ 2:0 (1:0) „Trakai“

Įvarčiai: T.Eliošius 40’, D.Strockis 62’

„Kruoja“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: T.Simaitis, E.Pilypas, Mahranas, M.Ploskonosas, T.Eliošius, D.Strockis, A.Mikaitis, S.Olberkis, T.Birškys, T.Bobb, A.Arlauskas.