Connect with us

Sporto naujienos ir lažybos

Futbolo lažybos

Futbolo lažybos ir ką reikia apie jas žinoti

Lietuvoje futbolo sporto šaka yra labai mėgstama ir tai yra labai dažnai pasirenkama sporto šaka atliekant statymus. Lietuvoje futbolas nėra aukšto lygio, todėl tik maža dalis lietuvių atlieka statymus už vietines lygas ne tik todėl, kad lygis silpnas, rungtynių mažai, bet ir todėl, kad Lietuvoje yra buvę futbolo lažybų skandalų, kurie nekelia jokio pasitikėjimo šia lyga ir žaidėjai nenori papulti į sutartų rungtynių spąstus. Kadangi atlikti statymą už bet kurią Europos futbolo lygą galima labai nesunkiai, žaidėjai dažnai renkasi stiprias Europos lygas, nes tai sukelia didesnį pasitikėjimą ir galima rasti skaidresnę informaciją. Lietuvos lažybų bendrovėse statymus galima atlikti labai nesunkiai, tiek lažybų punktuose, tiek internetinėse svetainėse, todėl nemaža dalis žmonių pasirenką futbolo sporto šaką, kaip kryptį kuriai skiria daugiausiai dėmesio.

Futbolo statymų patarimai

Lietuvoje didelė dalis žaidėjų skaito užsienio forumus ir iš ten prisirinkę informacijos atlieka statymus. Jūsų lažybų sąskaitos dydis priklauso tik nuo jūsų pačių sprendimų, už jus pinigų niekas nelaimės, todėl reikia būti labai atsargiems renkantis informaciją apie konkrečias rungtynes iš neaiškių šaltinių. Jeigu gauta informacija yra patikima ir patikrinta, tai gali būti labai geras argumentas į jūsų analizę, tačiau rekomenduojame būti labai atsargiems skenuojant šią informaciją. Nepamirškite, kad jūsų perskaityta analizė apie konkrečias rungtynes parašė, galbūt, lygiai tokiame pačiame lygyje esantis žmogus kaip ir jūs, jis gali visko nežinoti ir analizė yra pagražinta, nes jis ja tiki. Neapsigaukite ir geriausia būtų, kad pagrindinius argumentus rinktumėtės patys. Rekomenduojame skaityti informaciją apie skirtingas statymų strategijas, kaip atsirinkti statymus, į ką atkreipti dėmesį renkantis statymą.

Tai yra žinios, kurios jums pravers ateities statymuose, tai yra mokymasis ir šios žinios jums padės tapti nepriklausomu lošėju. Kuomet jūs informaciją imsite iš kitų, jūsų sprendimai niekada nebus individualūs, todėl jūs būsite priklausomi nuo kitų. Jeigu kitiems žaidėjams nesiseka, pradėsite ieškoti kitų žaidėjų ir toks šokinėjimas nuo vieno, prie kito, gali pakenkti jūsų statymų istorijai. Futbolo statymai yra labai pelningi, kadangi čia dažnai būna aukšti koeficientai, todėl rekomenduojame atlikti kelis statymus per dieną ir nusistatyti statomos sumos limitus.

Taip, žinome, kad savaitgaliais būna labai didelis kiekis futbolo rungtynių, todėl vilioja atlikti daugybę statymų, tačiau su laiku pamatysite, kad statymų limitas yra geriausia, kas galėjo nutikti. Kai iš nuo 10 ar 5 rungtynių sumažinsite kiekį iki 1-3, pamatysite, kad jūsų pataikymo procentas padidėjo. Renkantis geriausią statymą pamatysite, kaip dirba jūsų analitinės mintys. Sugebėsite valdyti emocijas, kadangi pradžioje gali būti labai sunku atmesti statymą, kuris atrodo tikrai labai geras. Taip, kartais gali būti išimčių, tačiau patartina bent 8-9 kartus iš 10 laikytis savo nusistatytų limitų.

Lietuvoje draudžiama lošti užsienio bendrovėse, kurios nėra licencijuotos Lietuvoje. Vis tik, šis draudimas nėra toks griežtas, kaip gali atrodyti. Nors Lietuvoje blokuoja užsienio lažybų bendrovių puslapius, juos galima nesunkiai apeiti ir naudotis geriausiomis lažybų bendrovėmis, kurios leidžia registruotis žaidėjams iš Lietuvos. Rekomenduojame turėti bent kelias sąskaitas užsienio bendrovėse, kadangi tai suteiks jums galimybę prieiti prie platesnės rungtynių pasiūlos. Skirtingose bendrovėse dažnai būna kitokie koeficientai, tad turėdami galimybę atlikti statymą skirtingose bendrovėse, jūs visada galėsite pasinaudoti didžiausiu koeficientu. Kartais gali atrodyti, kad šiek tiek mažesnis koeficientas nėra problema, tačiau tai yra nepatyrusių žaidėjų klaida.

Net ir šiek tiek didesnis koeficientas yra pliusas tuo, kad žiūrint į ilgalaikę perspektyvą, tie keli papildomai laimėti eurai sudarys jūsų pliusą. Nepamirškite, kad lažybos yra maratonas, o ne sprintas, todėl jeigu yra galimybė iš statymo laimėti daugiau, tuo reikia pasinaudoti. Analizuojant futbolo rungtynes, atkreipkite dėmesį į tai, kokio stiprumo lygą tai yra. Nepamirškite, kad apie aukščiausias futbolo lygas lažybų bendrovės turi itin daug informacijos ir ten yra viskas labai stipriai išanalizuota, todėl nerasite jokių klaidų ar informacijos, kurios nežino bendrovės.

Silpnesnėse lygose retkarčiais galima rasti informacijos, kurios neturi lažybų bendrovės, pavyzdžiui, apie vietines tam tikros šalies antras lygas gali nežinoti informacijos kitose šalyse veikiančios bendrovės ir jų koeficientai bus apskaičiuojami su mažiau informacijos. Jeigu turite galimybę gauti informacijos apie žemesnes lygas, būtinai tuo pasinaudokite. Tai yra vieni iš pelningiausių statymų. Pačios rungtynės gali nebūti įdomios, tačiau atsižvelgiant į pinigus, tai yra tos rungtynės, kurios jums atneš pelną.

To Top