Connect with us

Sporto naujienos ir lažybos

Krepšinio statymai

Krepšinio lažybos ir viskas, ką reikia žinoti

Krepšinis Lietuvoje yra populiariausia sporto šaka, todėl nieko keisto, kad daugybė statymų yra atliekamų būtent šioje sporto šakoje. Populiariausios lygos, kuriose atliekami statymai yra Lietuvos krepšinio lyga, Ispanijos krepšinio lyga, Italijos krepšinio lyga, Europos turnyrai – Eurolyga, EuroCup, Fiba Čempionų lyga ir žinoma stipriausia krepšinio lyga – NBA. Nemaža dalis žmonių nemėgsta NBA lygos, kadangi jiems atrodo, kai tai sunkiai nuspėjama lyga ir atrinkti statymus iš šios lygos yra labai sunku. Tačiau tiems, kurie domisi šia lyga ir skiria daug dėmesio atrodo kitaip, NBA gali būti labai pelninga, jeigu tam skiriate pakankamai laiko, o svarbiausia – žinote į ką reikia atkreipti dėmesį.

Šiame straipsnyje aptarsime krepšinio lažybų aktualias, pakalbėsime apie skirtingas statymų strategijas ir pateiksime keletą patarimų, kurie jums turėtų padėti dažniau laimėti. Mes jums neduosime konkrečių statymų, kadangi statymus turite išsirinkti patys, taip bus geriausia ir tai jums atneš didžiausią pelną. Čia, mes pateiksime tik patarimus ir į ką atkreipti dėmesį renkantis statymą. Prie visa to, šiek tiek pakalbėsime apie geriausias lažybų bendroves krepšinio statymams. Labai svarbu yra atsirinkti geras vietas statymams, žinoti, kur geriausi koeficientai, nes tai ilgame laikotarpyje suformuoja jums pliusą ir padidiną jūsų turimą banką. Todėl nestatykite bet kur, gerai susipažinkite su lažybų bendrovėmis ir žinokite jų stiprias bei silpnas puses.

Lažybų strategijos ir patarimai

Lažybų bendrovės turi savo pliusų ir minusų, todėl prieš pradedant statyti reikia išsirinkti geriausias bendroves. Viena lažybų bendrovė gali būti gera futbolo statymams, kita krepšinio statymams, todėl išgirdę, kad tai yra geriausia lažybų bendrovė, negalvokite, kad ši bendrovė yra geriausia visoms sporto šakoms, taip nebūna. Skirtingos lažybų bendrovės turi savo sporto šakas, kurioms skiria daugiau dėmesio, todėl išsianalizuokite tas bendroves, kuriose krepšinio rungtynių pasiūla yra didžiausia. Lietuvoje veikiančios bendrovės kartais pateikia statymų, kuriuose galite rasti individualių žaidėjų statistiką. Dažniausiai šios rungtynės būna iš Europos turnyrų, kuriose žaidžia Lietuvos komandos. Todėl turėti sąskaitas Lietuvos bendrovėse verta vien dėl šio fakto.

Užsienio bendrovės suteikia didelę pasiūlą NBA žaidėjų statistikai, todėl jeigu esate NBA fanas ir atliekate daug statymų šioje lygoje, užsiregistruokite į užsienio bendroves ir pasinaudokite galimybę lažintis už individualią žaidėjų statistiką. Kalbant apie NBA ir žaidėjų statymus, jeigu gerai pažįstate šią lygą, tai statymai už individualius žaidėjus gali būti labai pelningi. Atkreipkite dėmesį į tai, kokiame mieste žaidžia komandos, galbūt, tam tikras žaidėjas sugrįžo į savo gimtąjį miestą, tokiais atvejais žaidėjai mėgsta sužaisti geresnes rungtynes. Pasižiūrėkite, galbūt, šiandien jo gimtadienis arba kito šeimos nario, tokiomis progomis žaidėjai irgi sužaidžia geriau. Jeigu žiūrint tik į žaidimą, atkreipkite dėmesį, gal kitoje komandoje yra labai geras gynėjas, kuris tikėtina, kad uždengs kitos komandos žaidėją ir yra tikimybė, kad jis sužais prastesnes rungtynes. Tokių aspektų ieškojimas gali jums atnešti nemažą kiekį pinigų.

Krepšinio statymai gali būti labai pelningi, jeigu žinosite, į kokią informaciją reikia atkreipti dėmesį. Pavyzdžiui, Europos krepšinyje, europiniai turnyrai yra aukščiausios svarbos, todėl komandos daugiau dėmesio skiria rungtynės Europoje, tai vietinėse lygose. Taip, tai vyksta ne visose lygose, tačiau galima pastebėti, kad Eurolygos komandos, po sunkios savaitės arba prieš svarbias ateinančias rungtynes, savaitgalio rungtynėse vietinėje lygoje pasitaupo. Tuo galima naudotis ir ieškoti rungtynių, kada galima pagauti stiprios komandos pralaimėjimą. Ne retai būna, kad rungtynių autsaideriams duoda didelę pliusinį pranašumą, pasinaudokite tuo. Jums nereikia, kad favoritė pralaimėtų, jums užteks, kad favoritė nesutriuškintų kitos komandos.

Kitas dalykas, į ką svarbu atkreipti dėmesį, tai jeigu Eurolygoje reguliaraus sezono rungtynės yra labai svarbios, NBA taip nėra. NBA lygos reguliarus sezonas yra neakivaizdžiai paskirstytas į kelias dalis, pradžioje visos komandos bando laimėti, po to atsiranda atotrūkiai, matosi, kurios komandos jau nekovos dėl atkrintamųjų ir kurių tikslas yra aukštas šaukimas ir trečia dalis, yra reguliaraus sezono pabaiga, kai vienos komandos jau užsitikrinusios vietą atkrintamosiose šiek tiek atsipalaiduoja ir ilsisi prieš svarbiausias kovas, o kitos komandos iš paskutiniųjų bando patekti į atkrintamąsias. Sėkmingos lažybos bus tada, kai atkreipsite dėmesį į visus šiuos aspektus. Atlikdami statymą, būtinai pažiūrėkite į tai, kurioje NBA sezono dalyje dabar yra komandos, ar jos kovoja dėl kažko, ar jau laukia vasaros. Vienos komandos yra labiau motyvuotos už kitas, pasinaudokite tuo. Krepšinio lažybų smagumas yra tai, kad atradus jums veikiančias strategijas, galėsite tai naudoti ilgą laiką. Tačiau nepamirškite, kad lažybos yra labai skirtingos ir kas veikia Europoje, nebūtinai veiks kitose lygose.

Krepšinio statymų gali būti labai skirtingų, nuo žaidėjų statistikos iki komandos rezultatų bei kiek taškų jie įmes per tam tikrą laiką. Rekomenduojame atsirinkti jums labiausiai patinkančias krepšinio lažybų statymų rūšis. Yra daug žaidėjų, kurie visada stato tik už rungtynių totalus, bet niekada nestato už tai, kas laimės rungtynes. Skirtingos krepšinio statymų rūšims reikia atkreipti dėmesį į skirtingus dalykus, todėl jeigu jūs visada analizuojate, kas laimės rungtynes, jums nebūtina kreipti dėmesį į tai, kas kiek taškų įmes. Kiti žaidėjai kaip tik mėgsta labiau analizuoti tai, kokios bus žaidžiamos rungtynės, koks bus rungtynių tempas, kokia yra rungtynių svarba ir ar tai gali paveikti bendrą rungtynėse pelnytų taškų kiekį. Lažybos yra labai plati sąvoka, todėl nebandykite visko apimti. Išsirinkite tai, kas jums labiausiai patinka ir kas labiausiai sekasi ir bandykite būti tos srities specialistais.

Taip, jūs galite koncentruotis ties krepšinio statymais ir statyti visko po truputį, bet su laiku pamatysite, kad vieni statymai yra jums labiau pelningesni už kitus, tai, galbūt, tų kitų statymų galima atsisakyti ir koncentruotis tik į tuos, kurie reguliariai atneša pelną. Mes tikrai rekomenduojame atrasti ne tik skirtingų lygų, lažybų bendrovių ir komandų stiprias ir silpnas puses, bet tuo pačiu ir savo. Gerai išanalizavus save, bus lengviau siekti aukštumų sporto lažybose, kurios jums atneš pelną.

To Top