Connect with us

Sporto naujienos ir lažybos

kazino

Main

5 populiariausi sporto temos žaidimų automatai internete

5 populiariausi sporto temos žaidimų automatai internete

Pasaulyje yra nesuskaičiuojama daugybė žaidimų automatų sukurtų sporto tematika, kuri yra labai populiari tarp azartinių žaidimų žaidėjų. Ypač yra populiarūs siūlomi lošimų automatai nemokamai – tai puiki galimybė gerai praleisti laiką neišleidžiant pinigų bei pasipraktikuoti prieš rimtą investiciją.

Pateiksime mūsų manymu geriausius lošimų automatus sporto tema.

Geriausi lošimo automatai sporto tema

Sąrašas geriausių pasaulyje lošimų automatų siūlančių žaidimus sporto tema

Čempionų lyga (Champions cup)

Tai žaidimas iš NetEnt siūlantis įspūdingą grafiką su futbolo stadiono fonu. Jame siūlomas premijos žaidimas apima 5 baudos raundus, kurių kiekvienas yra padalintas į dvi dalis. Pirmoje dalyje žaidėjas bando įmušti įvartį, o antroje dalyje žaidėjas jau tampa vartininku. 

Nemokami sukimai šioje lygoje yra vaizduojami kaip futbolo turnyras Kiekvienas laukinis vertinamas įvarčiu. Nugalėtojai gauna monetų prizus.

Break away

Microgaming sukurtas žaidimas. Tai ledo ritulio tematikos lošimų automatas su 5 būgnais. Laukiniai ir Besisukančios Ritės siūlo net kelis laimėjimus iš vieno sukimo. Čia siūloma iki 25 nemokamų sukimų kurie turi net 10 kartų daugiklius. Jei įmušite 5 liepsnojančius ritulius, atrakinsite net 125 000 monetų aukso puodą.

Shoot

Dar vienas Microgaming kūrinys, kuriame atpažinsite žaidėjus iš futbolo aukso amžiaus. Trade’Em premija leidžia pasirinkti 4 korteles, kurios virsta prizais ir gali aktyvuoti tolimesnius aukštesnio lygio apdovanojimus. Premijos gali suteikti nuo 10 iki 35 nemokamų sukimų, o laimėjimai bus padvigubinti. 

Rally

Tai Leander 5 ričių ir 25 mokėjimo linijų vaizdo lošimo automatas. Čia naudojamas sportas su daug adrenalino, o speciali interaktyvi funkcija suteikia papildomų įspūdžių. Virtualaus Ralio premijoje prašoma pateikti tris vėliavas, kurios bus su automobiliu visus 13 ralio etapų. Žaidimo pradžioje gaunami remonto rinkiniai, kuriuos galima naudoti kiekvieno lygio pabaigoje. Kiekvieną kartą gavus premijos raundą, iš naujo pradedama nuo taško pasiekto ankstesniame raunde.

Frankie Dettori Magic 7

Tai žirgų lenktynių lošimų automatas, kurį siūlo Playtech. 5 ritės ir 25 mokėjimo eilutės su specialiais premijų raundais. Magic Seven premija leidžia pasirinkti tako sritis ir atskleidžia piniginius apdovanojimus. Nemokamų žaidimų lenktynėse pasirenkate žirgą ir galite surinkti nuo 10 iki 35 nemokamų sukimų priklausomai nuo pasirinkto žirgo vietos turnyrų lentelėje.

Tikriems sporto fanams tai yra tikrai puikūs žaidimų automatai internete, kurių pagalba dar galite uždirbti nemokamus sukimus.

 

Continue Reading
You may also like...

More in Main

To Top