Connect with us

Sporto naujienos ir lažybos

Teniso statymai

Kodėl teniso lažybos yra lengviausios

Žaidėjai, kurie atlieka statymus už teniso varžybas pasakys, kad jiems ši sporto šaka yra lengviausiai prognozuojama ir yra pati pelningiausia. Tikrai daug kas yra susidūrę su informacija, kad atlikti statymus už tenisą gali būti labai pelninga, tačiau, teniso statymai yra tikrai ne kiekvienam. Jeigu jūs esate naujokas sporto lažybose, komandinių sporto šakų statymai gali atrodyti lengviau nuspėjami, tačiau lažybose reikėtų kuo daugiau vengti spėliojimo, o daugiau analizuoti. Būtent dėl to, teniso statymai yra lengviau analizuojami nei kitų sporto šakų. Tenise jūs galite gerai išanalizuoti kelis žaidėjus ir sekti jų žaidimą, tuo tarpu komandinėse sporto šakose viskas keičiasi labai greitai – traumos, žaidėjai keičia komandas, todėl nuolat reikia sekti įvairią informaciją. Teniso statymai reikalauja mažiau laiko, tačiau tai nereiškia, kad pastangų čia nereikia įdėti.

Patarimai teniso statymams

Jeigu norite išbandyti savo jėgas teniso statymuose, pradėkite nuo lažybų bendrovės išsirinkimo. Skirtingos bendrovės turi skirtingų pliusų ir minusų teniso statymams, ne visos bendrovės suteikia galimybę lažintis už silpnesnio rango turnyrus, todėl gerai išsianalizuokite, kokio turnyro žaidėjus norite analizuoti. Jeigu pradėsite nuo aukščiausio lygio turnyro ir geriausių sportininkų, šiuos statymus rasite beveik visose lažybų bendrovėse, tačiau analizuojant šiuos sportininkus ir stipriausius turnyrus, nereiškia, kad pasipelnyti bus lengviausia.

Silpnesnio rango turnyruose apie žaidėjus galima rasti mažiau informacijos, tačiau tuo pačiu ir lažybų bendrovės į juos kreipia mažiau dėmesio. Jeigu įdėsite daugiau darbo ir pasistengsite pažinti mažiau žinomus sportininkus, kurie varžosi tarp geriausių šimtuko ribos, jūsų statymai gali būti labai pelningi. Atkreipkite dėmesį į sportininkų fizinę būklę, pasiskaitykite interviu ir sužinokite, kokie turnyrai yra jų prioritetai, susidėlioję šią informaciją, jūs žinosite, kada tenisininkas žaidžia labiau motyvuotas, o kada žaidžia su mintimis apie kitą turnyrą. Tokios informacijos rinkimas jus atskris nuo paprastų žaidėjų ir pridės į profesionalų gretas. Jeigu norite statyti mėgėjiškai, tada galite rinktis stipriausius turnyrus ir geriausius žaidėjus, permeskite akimis jų paskutinių varžybų statistiką, pažiūrėkite kaip jiems sekėsi žaisti prieš tam tikrus varžovus, kadangi dauguma varžybų yra prieš tuos pačius žaidėjus, galbūt, prieš kažką jie turi daugiau motyvacijos laimėti. Net jeigu neįdėsite didelių pastangų į analizavimą, jūsų pataikymo procentas gali būti vis tiek labai geras, kadangi nugalėtoją tenise atspėti yra lengviau nei kitose sporto šakose.

Kokie yra teniso statymai

Populiariausias teniso statymas yra dvikovos nugalėtojas. Šį statymą renkasi dauguma žmonių ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl teniso statymai yra vieni iš lengviausių. Tačiau teniso varžybų pasiūloje galima rasti ir daugiau statymų. Todėl, čia pabandysime juos aptarti ir pažiūrėti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vieną ar kitą statymą.

Be dvikovos nugalėtojo, galite statyti už tai, kiek bus sužaista setų, geimų ir kiek tam tikras žaidėjas padarys klaidų, kiek bus neatremiamų padavimų. Teniso statymuose galima rasti daug statistikos, todėl jeigu esate skaičių žmogus, mėgstate kapstytis po statistiką ir įvertinti tenisininkų galimybės, šie statymai gali būti skirti jums. Ne maža dalis žaidėjų renkasi tik tuos statymus, kas bus dvikovos nugalėtojai ir nežiūri niekur daugiau, nes jiems atrodo tai per sudėtinga. Jeigu renkatės kitus statymus, rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, kokio lygio yra turnyras, kokia dvikova laukia laimėjus, kartais tenisininkai stengiasi užbaigti dvikovą, kuo greičiau, kad turėtų daugiau laiko poilsiui. Kartais geresni tenisininkai žaidžia ne pilna jėga, dėl šios priežasties rungtynės vyksta ilgiau, bet jie jas kontroliuoja ir laimi ramiai, nepersistengdami. Tokiose dvikovose galima atlikti statymą už sumini daugiau, kadangi mačas bus žaidžiamas ilgiau ir bus sužaista daugiau geimų. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus ir būsite sėkmingi.

To Top